You cannot place a new order from your country. United States

INT-TSH-BSB - Manipulator z ekranem dotykowym 7" ciemny - SATEL View larger

INTEGRA / VERSA INT-TSH-BSB - Manipulator z ekranem dotykowym 7" ciemny - SATEL

07621-ACSATVERSA5

New product

- Pasuje do central alarmowych z serii INTEGRA, INTEGRA PlusVERSA VERSA Plus (INTEGRA Firmware v1.14 lub nowszy, VERSA Firmware v1.06 lub nowszy)
- Ekran dotykowy o przekątnej 7” reagujący na delikatny dotyk
- Graficzny interfejs użytkownika z kolorowymi ikonami
- Funkcje MAKRO ułatwiające sterowanie systemem alarmowym i elementami automatyki domowej ...

ZOBACZ CENĘ

More details

More info

Dane techniczne


- Pasuje do central alarmowych z serii INTEGRA, INTEGRA PlusVERSA i VERSA Plus (INTEGRA Firmware v1.14 lub nowszy, VERSA Firmware v1.06 lub nowszy)
- E
kran dotykowy o przekątnej 7” reagujący na delikatny dotyk
- Graficzny interfejs użytkownika z kolorowymi ikonami
- Funkcje MAKRO ułatwiające sterowanie systemem alarmowym i elementami automatyki domowej (obsługiwane tylko przez centrale INTEGRA i INTEGRA Plus)
- Możliwość dopasowania ekranu statusu do potrzeb użytkownika 2 wejścia (obsługiwane tylko przez centrale INTEGRA i INTEGRA Plus)
- Możliwość uruchomienia alarmów NAPAD, POŻAR, POMOC
- Dostępny w trzech kolorach:
Jasny INT-TSH-SSW
Ciemny INT-TSH-BSB
Biały INT-TSH-WSW

Opis manipulatora z ekranem dotykowym 7" kolor ciemny - SATEL


Manipulator INT-TSH zapewnia intuicyjną obsługę systemów alarmowych bazujących na centralach z serii INTEGRA, INTEGRA PlusVERSA VERSA PlusZostał wyposażony w duży, 7-calowy ekran dotykowy, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy przy codziennym sterowaniu systemem oczekują wygody znanej ze smartfonów i tabletów. Oprócz podstawowych poleceń służących do włączania i wyłączania czuwania, INT-TSH umożliwia uruchamianie nawet złożonych sekwencji poleceń zaledwie jedną komendą przy pomocy funkcji MAKRO. Dzięki temu jest doskonałym urządzeniem do obsługi systemu alarmowego obejmującego funkcjonalności inteligentnego domu, oferowane przez centrale INTEGRA i INTEGRA Plus. Manipulator INT-TSH to również szybki i łatwy dostęp do informacji o bieżącym stanie systemu. Dzięki dużym, czytelnym widżetom oraz możliwości zdefiniowania informacji wskazywanych w trybie ekranu statusu, wystarczy jedno spojrzenie na ekran urządzenia, aby dowiedzieć się, co się dzieje w zabezpieczanym obiekcie. Dodatkowo możliwe jest także uruchomienie na manipulatorze pokazu zdjęć.

Manipulator dostępny w trzech kolorach:

- Biały INT-TSH-WSW

INT-TSH-WSW - Manipulator z ekranem dotykowym 7

- Jasny INT-TSH-SSW

INT-TSH-WSW - Manipulator z ekranem dotykowym 7

- Ciemny INT-TSH-BSB

INT-TSH-WSW - Manipulator z ekranem dotykowym 7